Łóżka w szafie ClickBed, choć są znane i obecne na rynku od lat, wciąż budzą pytania.

W rozmowach z Klientami jedno z najczęstszych, które słyszymy brzmi:

łóżka w szafie Clickbed„Łóżka w szafie są fajne, bardzo mi się podobają – ale co zrobić z pościelą?”

Odpowiadamy –  rozwiązania są dwa:

  • gdy zamawiasz łóżko chowane z opcją kanapy, możesz wybrać taku model, która posiada specjalny schowek na pościel. W ofercie Transforms jest to model łóżka ClickBed V Sofa Box. W nim, w podstawie kanapy,  zaprojektowaliśmy obszerny schowek, który można wykorzystać do chowania pościeli. Ale nie jest to tak naprawdę konieczne. Tę przestrzeń możesz wykorzystać do przechowywania innych rzeczy.

Dlaczego?

  • każde łóżko chowane w szafie od Transforms wyposażyliśmy standardowo w system pasów. Zainstalowaliśmy je w dwóch miejscach łóżka i służą właśnie do przytrzymywania kołder. Zadbaliśmy, aby ich użytkowanie było łatwe i komfortowe. Łączysz ze sobą pasy, robisz „click” i już – właśnie pościeliłeś łóżko!  Pasy utrzymują pościel na miejscu, a ich rozpięcie zajmuje kilka sekund.  Przed snem pasy możesz schować pod materacem. Gwarantujemy, że pozostaną niewidoczne i niewyczuwalne dla użytkownika. Miłym szczegółem jest fakt, że kolor pasów jest dopasowany do kolorystyki łóżka.

łóżka w szafie Clickbed

 

Tak rozwiązywany jest problem z kołdrą, narzutą. A co z poduszkami?

Poduszki pozostaną tam, gdzie je położysz. Podczas zamykania i otwierania łóżka chowają się w przestrzeni między zagłówkiem a materacem, która skutecznie przytrzymuje je więc nie wymagają zapinania.

Wybór rodzaju łóżka w szafie zależy wyłącznie od Twojego pomysłu i potrzeb jako Klienta. Pasy mocujące pościel montujemy we wszystkich modelach łóżek Transforms.

Zobacz na zdjęciach z naszej najnowszej realizacji jak wygląda taki system pasów ścielących łóżko.

 

Oto ClickBed V Sofa do materaca 140×200, w delikatnej pastelowej kolorystyce.

Szczegóły realizacji łóżka w szafie ClickBed:

  • obudowa – Egger Len Beżowy ST10
  • front łóżka – Kronospan 8685 Snow White
  • uchwyt krawędziowy – biały
  • sofa – tkanina Claude 03

Dodatkowe udogodnienia, których użyliśmy w tej realizacji: