Galeria

Realizacje Transforms

Showroom Transforms

Targi meblowe

Meble wielofunkcyjne – łóżka chowane w szafie, łóżko chowane w szafie rozkładane, półkotapczany, łóżka składane na ścianę, ławy i stoły rozkładane do salonu lub kuchni

Łóżka w szafie to najpopularniejsze na polskim rynku meble wielofunkcyjne. Trafiają zarówno do małych mieszkań, dla których zostały wymyślone, jak i obszernych apartamentów, których właściciele cenią sobie nowoczesne rozwiązania i wygodę.

Nowoczesny salon, nowoczesna sypialnia to niestety wciąż pomieszczenia niewielkie metrażem. Dlatego meble wielofunkcyjne nazywane są często meblami do małych mieszkań. I w nich sprawdzają się najlepiej. Oferując oszczędność miejsca i komfortowe użytkowanie niewielkiego lokum bez potrzeby kompromisów i zagracania i tak niewielkiej przestrzeni dziennej lub nocnej.

Czytaj więcej

Z myślą o różnych potrzebach naszych klientów, którzy małą sypialnię nie raz łączą z jadalnią, salonem, pokojem do pracy lub nawet niewielką przestrzenią biurową stworzyliśmy łóżka w szafie. Z sofą, łóżka w szafie biblioteką, łóżka w szafie z rozkładanym stołem, a nawet łóżko w szafie obrotowe łączące funkcję sypialni z regałem RTV.

Łóżka chowane w szafie rozkładane pionowo lub poziomo sprawdzają się w każdej zastanej przestrzeni. Zmieniając ją w wygodne miejsce do codziennych aktywności i komfortową sypialnię z pełnowymiarowym łóżkiem nocą.

Łóżka piętrowe i łóżka z biurkiem to nasza propozycji do pokoi dziecięcych, młodzieżowych i studenckich. Ale nie są to tradycyjne łóżka, które tylko pozornie oszczędzają miejsce. Łóżka piętrowe Clickbed i łóżka z biurkiem to łóżka chowane w szafie. Innowacyjne rozwiązania w nich zastosowane są chętnie wybierane zarówno przez rodziców i dzieci, które doceniają łatwość ich obsługi oraz fakt, że… nie trzeba ich ścielić.

Meble wielofunkcyjne to również poręczne, nowoczesne ławy. Ławy rozkładane, stoły rozkładane, ławostoły i stoliki kawowe do salonu lub sypialni. Jak zwykle w przypadku naszych mebli, chowane: w komodzie, półce, w zabudowie regałowej lub 2 w 1, czyli ławy chowane w stole lub na odwrót.

Tworzymy meble, które zdecydowanie uprzyjemniają codzienność i pozwalają cieszyć się dodatkowym metrażem. Łóżko chowane w szafie rozkładane to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym niewielkim lokum.