O nas

Początki firmy

Poznaj nas bliżej

Właścicielem marki  Transforms ClickBed jest firma Abar, działająca na rynku meblarski od 1993 roku. Była odpowiedzią na zapotrzebowanie na nowoczesne meble o unikalnym designie. 

Branża meblarska w Polsce stawiała dopiero pierwsze kroki, ale my już wtedy wiedzieliśmy, że popyt na elementy wystroju wnętrz będzie rósł, a Polacy znudzeni ujednoliconym stylem, będą rozglądać się za innowacjami. Postanowiliśmy więc przywieźć do Polski to, co najlepsze.

gdzie kupić łóżko w szafie

Pierwsze pomysły

Włoskie inspiracje

Tak trafiliśmy na rynek włoski, przyglądając się uważnie niecodziennemu designowi, pięknym wykończeniom, poznając świetną jakość wykorzystywanych tam surowców.  I zgłębiając tajniki niezwykłych rozwiązań technologicznych, przenoszących produkcję mebli na zupełnie nowy poziom. Powoli tworzyliśmy koncept własnej kolekcji.

Włosi słyną nie tylko z bezkompromisowej jakości. Tamtejsze salony meblowe przepełnione są czystym pięknem – nowoczesność, trendy ze światowych katalogów, kreowanie mody. Perfekcji dopełniają doskonałe technologie, gwarantujące trwałość. 

Od pomysłu do realizacji

Meble do małych mieszkań – projektujemy na specjalne potrzeby

Poszukując swojego miejsca w branży chcieliśmy stworzyć coś unikalnego. Postawiliśmy na meble, które zachowując pełną funkcjonalność, zajmują wyjątkowo mało miejsca. Meble do małych pomieszczeń dają niezwykłe możliwości aranżacyjne i pozwalają maksymalnie wykorzystać każdą dostępną przestrzeń.

Tworzone w naszych pracowniach – łóżka chowane w szafie, półkotapczany, łóżka z biurkiem czy łóżka piętrowe – to absolutne hity w dziedzinie nowoczesnego projektowania. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, urządzanie mieszkania staje się proste i przyjemne. W niewielkich przestrzeniach można zadbać o wszystkie potrzeby. Natomiast większe metraże, dzięki zastosowaniu naszych technologii, pozostają zgrabnie przestronne.

U nas bez trudu wybierzesz meble do kawalerki, urządzając ją stylowo i ze smakiem. 

producent łóżek w szafie
producent łóżek w szafie

Z pasji do tworzenia

W poszukiwaniu bezkompromisowego piękna

Ucząc się od najlepszych, zdobyliśmy wiedzę jak odnajdywać piękno. Jak projektować kolejne meble tak, żeby oprócz niezliczonych walorów funkcjonalnych, cieszyły oko i przyciągały spojrzenia. Każdy produkt z naszej oferty jest dopracowany w najdrobniejszych detalach – stworzyliśmy zespół, który uzupełnia się kompetencjami. Inżynierowie, opracowują unikalne rozwiązania w służbie wygodzie, technologowie dobierają wysokiej jakości surowce, a designerzy trzymają rękę na pulsie, dbając o to, aby każdy model odzwierciedlał potrzeby nowoczesnego rynku, stawiającego na to, co najpiękniejsze.

29 lat w branży

Doświadczenie owocujące doskonałością

Na rynku włoskim nauczyliśmy się tego, co najlepsze. A 29 lat pracy w branży to mnóstwo czasu na doskonalenie warsztatu. W naszym przypadku doświadczenie nie jest tylko pustym frazesem. Każdy dzień to nowe wyzwania. Nie zatrzymujemy się nawet na chwilę w poszukiwaniu jeszcze ciekawszych i bardziej zaskakujących rozwiązań. Transforms Clickbed to producent łóżek w szafie i mebli wielofunkcyjnych do Twoich wnętrz. 

producent łóżek w szafie

Zapraszamy do współpracy

Współpraca handlowa

Zapraszamy do współpracy firmy deweloperskie, dostawców z rynku HoReCa, architektów i projektantów wnętrz. Proponujemy współpracę opartą na rzetelnych zasadach biznesowych  oraz pełną pomoc techniczną – CEO & Founder – Bogdan Kamiński

Numer telefonu

+48 600 408 508 lub +22 773 19 95

Adres email

info@transforms.pl

Siedziba firmy

ul. Podgórna 11a, 05-074 Nowy Konik