Video

Jak działa mechanizm łóżka w szafie? – to jedno z najczęściej zadawanych pytań przez naszych Klientów. Dlatego zdecydowaliśmy się zaprezentować działanie i funkcjonalność naszych łóżek w wersji video.

Każde z łóżek Clickbed posiada nowoczesny mechanizm otwierający łóżko w szafie. Siłowniki gazowe, spowalniacze, solidna rama i wyższe parametry stelaży i obudowy łóżek, od powszechnie stosowanych na rynku, gwarantują komfortowe i łatwe użytkowanie przez lata. Dbając o jakość każdego detalu tworzymy łóżka, których zaletą jest niezawodność. Dlatego zdecydowaliśmy się na objęcie 10 letnią gwarancją działania mechanizmu każdego łóżka chowanego w Clickbed. Mimo, że nasze łóżka chowane na ścianę otwierają się szybko i łatwo, zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty o łóżko zdalnie sterowane pilotem. To rozwiązanie polecamy osobom z niepełną sprawnością, starszym, niewielkim wzrostem, dzieciom lub osobom z problemami ruchowymi.
Czytaj więcej Prezentując różne modele łóżek Clickbed proponujemy rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb. Tradycyjne łóżko chowane pionowo, łóżko chowane poziomo – półkotapczan, łóżko chowane w szafie pojedyncze, łóżko w szafie małżeńskie oraz łóżka z dodatkowymi funkcjami: Clickbed V Sofa – łóżko z sofą, Clickbed Desk łóżko z biurkiem, Clickbed Book – łóżko z regałem i innowacyjne łóżko obrotowe – Clickbed Twist. Propozycja Transforms skierowana jest zarówno do dorosłych i najmłodszych użytkowników. Łóżka piętrowe z funkcją biurka są popularnym rozwiązaniem do pokojów dziecięcych i młodzieżowych, dostępnym powszechnie na rynku. Ale łóżka piętrowe składane na ścianę, z funkcją składanego biurka? Takie rozwiązanie jest tylko jedno: łóżko piętrowe z biurkiem Clickbed Twin. Tworząc modele łóżek dziecięcych i młodzieżowych, pomyśleliśmy również o jedynakach. Im dedykowane jest łóżko Clickbed Single – półkotapczan – łóżko chowane poziomo z biurkiem. Różnorodność oferty Transforms daje możliwość wybory łóżka chowanego w szafie idealnie dopasowanego do oczekiwań nawet najbardziej wymagającego Klienta. Zapraszamy do obejrzenia filmów. Proszę pamiętać, że filmy mają charakter poglądowy i nie są ofertą handlową. Wizualizacje mogą nieznacznie odbiegać od oryginału. W przypadku łóżek otwieranych elektrycznie, nie ma możliwości zamykania ich z pościelą.