Meble do małych mieszkań

Idealne do małych mieszkań

Meble do małych mieszkań Transforms

Dzisiejsze technologie umożliwiają niezwykłe rozwiązania. Mały metraż nie jest już żadną przeszkodą dla kreatywności i wyobraźni w urządzaniu wnętrz. Dzięki nowoczesnej technice możliwe jest połączenie wielu funkcjonalności w jednym meblu. Właśnie taki priorytet obraliśmy na początku przygody z projektowaniem mebli w Transforms.

meble do małych mieszkań

Funkcjonalne meble składane

Meble inteligentne – małe przestrzenie, specjalne potrzeby

Zagospodarowanie małych przestrzeni jest nie lada wyzwaniem. Dobór odpowiedniego wyposażenia często stanowi problem. Systemów meblowych na rynku jest w końcu sporo. Jednak ich rozmiary nierzadko sprawiają, że wstawienie ich do małego pokoju jest niemożliwe. Nie ma już potrzeby by rezygnować z wymarzonej aranżacji pomieszczenia. W takich sytuacjach, świetnym rozwiązaniem będą meble składane, które pozwalają na zachowanie funkcjonalności pomieszczenia.

Pełne zagospodarowanie przestrzeni

Meble do kawalerki oraz Mikro Mieszkań

Próby dobrania najkorzystniejszej dla naszych klientów oferty rozpoczęły się od wnikliwych badań ich potrzeb. Dowiedzieliśmy się na jakie przeszkody najczęściej napotykają się osoby urządzające swoje mieszkania i domy. Pierwsza myśl nasunęła się błyskawicznie – największym wyzwaniem jest zdecydowanie się na odpowiednie meble do kawalerki czy też meble do mikro mieszkań. Takie, które łączyłyby kilka funkcjonalności jednocześnie, oszczędzały każdy możliwy metr kwadratowy domu. I były komfortowe w codziennym użytkowaniu 

Naszym marzeniem było stworzyć kolekcję nowoczesnych, ultra wygodnych, niezawodnych mebli wielofunkcyjnych. Mebli do małych mieszkań w wielkim stylu. Tak właśnie narodziły się inteligentne meble do małych mieszkań od Transforms.

Meble wielofunkcyjne – łóżka, które nie służą wyłącznie do spania

Szafa nie musi już wyłącznie przechowywać ubrań. Łóżko nie musi zajmować połowy pokoju. A biurko zabierać cennej przestrzeni. Zachowując pełen komfort użytkowania, funkcjonalne meble Transforms wykorzystują najnowsze technologie, które pozwalają na rozwiązania, o których wcześniej nikomu się nawet nie śniło.

Czytaj więcej

Meble inteligentne – meble do małych mieszkań  – pozwalają na pełną kontrolę nad wyposażeniem pomieszczenia. Przygotowując się rankiem do pracy lub nauki wystarczy jedno kliknięcie lub lekki ruch ręką, a łóżko schowa się w szafie. A na jego miejsce pojawi się  jednocześnie biurko gotowe do działania. Potrzebując chwili spokoju i odpoczynku, z powrotem błyskawicznie rozłożymy pełnowymiarowe łóżko, które otuli nas swoim ciepłem i miękkością.

W przeszłości wprowadzenie do jednej przestrzeni tylu rozwiązań wydawało się niemożliwe. Teraz jednak niemożliwe staje się codziennością. Meble do małych mieszkań projektowane są właśnie tak, by jak najlepiej wykorzystać przeznaczoną dla nich powierzchnię.

MEBLE DO MAŁYC MIESZKAŃ -składane – biurko przemienione w łóżko

Nasze meble do małych  mieszkań łączą kilka mebli w jedno. Małe metraże wymagają w końcu specjalnych rozwiązań. Dobrze wiemy, jak ważne jest wykorzystanie wszystkich możliwości przestrzennych, zwłaszcza w małych mieszkaniach czy kawalerkach. Gdzie często jedno pomieszczenie musi połączyć funkcjonalności całego domu.

Przez wzgląd na takie  specyficzne potrzeby, w ofercie Transforms zawarliśmy różnorodne rozwiązania. Każdy klient będzie w stanie w pełni dopasować je do swoich potrzeb. Osoby pracujące i uczące z pewnością docenią wygodę, którą gwarantuje chowane łóżko z wysuwanym biurkiem. Rodzinom, które cenią większe przestrzenie, więcej swobody w mieszkaniu zapewnią składane na ścianie łóżka. Oszczędzające przestrzeń i mogące jednocześnie pełnić rolę szafy. Staraliśmy się, by każdy mógł znaleźć dokładnie to, czego potrzebuje. I mógł wkomponować do swojego mieszkania inteligentne i funkcjonalne meble.

Zadbaliśmy o to, by każdy oferowany model spełniał najwyższe wymagania rynkowe. I był wykonany z najwyższej jakości dostępnych materiałów. Podczas projektowania kolejnych systemów meblowych, na bieżąco śledzimy pojawiające się nowinki i rozwiązania techniczne, dla których znajdujemy zastosowanie w naszych produktach. Projektanci z Transforms z najwyższą starannością i oddaniem przelewają całą swoją wiedzę i doświadczenie w kolejne projekty. Tak, by wszystkie oferowane meble do małych pomieszczeń stanowiły gwarancję komfortu, jakości i funkcjonalności.