ClickBed V Sofa Box, czyli jakie jeszcze są zalety łóżka w szafie z sofą?

Nasi klienci często pytają nas czym różnią się dwa najpopularniejsze modele łóżek w szafie z sofą Transforms: ClickBed V Sofa i ClickBed V Sofa Box.  Dziś więc kilka słów więcej o tym drugim rozwiązaniu, które coraz częściej trafia do małych mieszkań i kawalerek.

zalety łóżka w szafie z sofą

ClickBed V Sofa i ClickBed V Sofa Box, co je łączy, a co różni?

Oba modele półkotapczanów z sofą należą do kategorii łóżek w szafie otwieranych pionowo (stąd symbol „V” w nazwie, od słowa „verticale”). Zarówno jedno i drugie łóżko posiada mechanizm, dzięki któremu zamykanie i otwieranie łóżka nie wymaga wysiłku. Zmiana aranżacji salonu w sypialnię i na odwrót trwa zaledwie kilkanaście sekund. W obu modelach zamontowane są dodatkowo spowalniacze, dzięki którym łóżko samodzielnie łagodnie opada na podłogę. Co chroni jednocześnie użytkowników i mechanizm łóżka przed uszkodzeniem. 😉

Zarówno model ClickBed V Sofa i ClickBed V Sofa Box występują w wersji podstawowej – jako samodzielny mebel lub element dowolnej zabudowy ściany. Tworząc tak dźwięcznie kiedyś nazywaną „meblościankę”, która do dziś cieszy się popularnością w aranżacji pokojów o niewielkich rozmiarach. Oba modele posiadają funkcję sofy. Ale sofa sofie nie równa. I to w sofach tkwi sedno różnic pomiędzy ClickBed V Sofa i ClickBed V Sofa Box.

ClickBed V Sofa Box, zalety łóżka w szafie z sofą

Sofa Box, to rozwiązanie dla tych, którzy oczekują więcej. Dzięki konstrukcji kanapy możemy uzyskać dodatkowe udogodnienia. Jakie? Oto kilka z nich.zalety łóżka w szafie z sofą

  • Sofa Box może mieć dowolną szerokość i swobodnie wykraczać poza szerokość obudowy łóżka w szafie.
  • Ten model sofy może przybrać dowolny kształt: tradycyjny, narożnika, litery „C”
  • Oparcie Sofa Box składa się z miękkich, puszystych poduszek, które można dowolnie układać na sofie.
  • Decydując się na Sofa Box możemy zrezygnować z jednego lub obu podłokietników.
  • Symbol „Box” oznacza, że kanapa jest otwierana. Posiada wygodny schowek na pościel lub rzeczy codziennego użytku.
  • Sofa Box jest kanapą samodzielną. Nie musi być montowana do frontu łóżka w szafie i w razie potrzeby być dodatkowym miejscem do spania. Takie rozwiązanie pozwala na większą dowolność w aranżacji wnętrza. I jest jednocześnie bardziej funkcjonalne. Zależnie od naszych oczekiwań i rozmiarów pokoju – sofę można na noc schować pod łóżkiem w szafie lub odsunąć w dowolne miejsce pomieszczenia.

ClickBed V Sofa Box – łóżko w szafie z sofą – nasze realizacje

łóżko w szafie zalety

 

Aby pokazać jak różnie może wyglądać ClickBed V Sofa Box, wybraliśmy dziś nasze najnowsze trzy realizacje. Spójrzmy: ten sam model łóżka, a posiada tak różną kolorystykę, styl, charakter. Ponieważ tworzymy łóżka na indywidualne zamówienia, każde z nich można dokładnie dopasować do aranżacji mieszkania. Jednocześnie oferują wciaż same funkcjonalności: oszczędność przestrzeni, wygoda użytkowania, nowoczesny design. Każde z łóżek stanęło w niewielkim salonie. W pierwszym przypadku – w aranżacji z dodatkowym udogodnieniem  – składanym biurkiem w zabudowie ściany. W drugiem, jako obszerny komfortowy narożnik. I na koniec wpasowane w zabudowę ściany IKEA, w salonie będącym jednocześnie garderobą i sypialnią właścicieli.

 

 

 

Ikea łóżko w szafie z sofą