Łóżko do małego pokoju – jego wybór może być wyzwaniem. Bo z jednej strony zależy nam na wygodnej, przestronnej przestrzeni do spania. A z drugiej chcielibyśmy jej jak najwięcej zaoszczędzić w niewielkim pokoju. Przecież nikt nie lubi przedzierać się przez meble jak zasieki do okna lub obijać o krawędź łóżka przy najmniejszym ruchu. Jakie wybrać łóżko do małego pokoju żeby wybrać dobrze? Oto nasza propozycja:

Łóżko do małego pokoju, które zajmuje mało miejsca

łóżko do małego pokoju

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie przedstawili teraz jednego z naszych ulubionych modeli łóżek w szafie – półkotapczanu. Półkotapczan to łóżko składane na ścianę poziomo. Poziomo, czyli dłuższym bokiem. Dlaczego wg nas jest to optymalne rozwiązanie do małego pokoju?

  • jest pełnowymiarowym łóżkiem z wygodnym materacem – gwarantuje więc wygodny sen i wypoczynek
  • w ciągu dnia możemy go w każdej chwili złożyć na ścianę  – zapewnia oszczędność miejsca
  • półkotapczan po złożeniu ma zaledwie 40 cm grubości obudowy!
  • może być wyłącznie łóżkiem lub mieć dodatkowe funkcjonalności – sofę, biurko, półki
  • mamy do wybory model jednoosobowy i dwuosobowy o kilku wymiarach materaca każdy
  • jego aranżacja zależy wyłącznie od pomysłu na pokój – może być osobnym meblem lub częścią większej zabudowy
  • ten model świetnie sprawdza się tam, gdzie teoretycznie nie ma miejsca na łóżko: w wąskich pokojach „wagonach”, pod skosami poddasza, we wnękach
  • dzięki nowoczesnym rozwiązaniom z jego otwieraniem lub zamykaniem poradzi sobie każdy, nawet dziecko

Które łóżko do małego pokoju wybrać?

 

łóżko do małego pokoju półkotapczan poziomyW naszej ofercie mamy kilka modeli łóżek, które świetnie odnajdą się w małym pokoju – sypiani dla dorosłych, czy pokoju dziecięcym.  Jest to przede wszystkim klasyczny półkotapczan – Clickbed O w wersji jedno lub dwuosobowej. Kolejne modele Clickbed to warianty tego łóżka.

Możemy więc wybrać półkotapczan z sofą – świetne rozwiązanie do kawalerki albo małego salonu.

Mamy też możliwość wybory półkotapczanu z biurkiem. I tu, zależnie czy stanąć ma w pokoju dziecięcym, czy w pracowni dla dorosłej osoby, mamy wersję Single, Voila lub Desk.

Biorąc pod uwagę, że półkotapczan jest łóżkiem bardzo lubianym przez dzieci i mając na uwadze, że pokoje dla rodzeństwa często też nie grzeszą rozmiarem, stworzyliśmy Clickbed Twin. Łóżko piętrowe chowane w szafie!

  • z niezależnymi dwoma łóżkami, które można dowolnie otwierać i zamykać
  • z dodatkowymi funkcjonalnościami – biurkiem lub sofą

Ale jeśli mamy w domu jedynaczkę lub jedynaka, któremu marzy się łóżko piętrowe nic nie stoi na przeszkodzie, aby Clickbed Twin przystosować do jej lub jego oczekiwań. I tak powstanie łóżko piętrowe z biurkiem inne od wszystkich innych. A niezależnie od ilości potomstwa, każde z nich jest zachwycone możliwościami jakie daje półkotapczan. Przy jego budowie zastosowaliśmy najnowocześniejsze, bezpieczne rozwiązania, dzięki którym łóżko otwiera się dosłownie w kilkanaście sekund jedną ręką. Nie trzeba go ścielić. A zamknięcie zajmuje jeszcze mniej czasu.

łóżko do małego pokojuPółkotapczan do małego pokoju

Wracając jednak do „dorosłych” łóżek, zachęcamy do przyjrzenia się naszej najnowszej realizacji. Pokój niewielki, widać po zgromadzonych w nim meblach, że służy również do pracy. I teraz oglądając dokładnie jego wymiary (nasz pracownik robiąc zdjęcie musiał stawać w drzwiach pokoju by objąć go obiektywem) ile miejsca zajmowałoby w nim tradycyjne łóżko?

No właśnie!