Łóżko w szafie z każdym rokiem zyskuje na popularności. Nas, producenta takich łóżek, wcale to nie dziwi. Ten wielofunkcyjny mebel skutecznie pomaga rozwiązać liczne problemy lokalowe związane ze zbyt małym metrażem, powiększającą się rodziną i niemożnością lub niechęcią przeprowadzki do większego lokum.

jak samemu zrobić łóżko w szafieRośnie nie tylko grono zainteresowanych i wielbicieli łóżek w szafie, ale również odważnych i chętnych do samodzielnego zbudowania takieto łóżka. Jak samemu zrobić łóżko w szafie? Pozornie to nic trudnego. Niemniej, aby taki mebel był bezpieczny i służył nam z powodzeniem przez lata musi spełniać kilka wymogów:

  • solidna konstrukcja – w łóżku, które jest w ciągłym ruchu to podstawa
  • bezpieczeństwo – korzystają z niego zarówno dzieci i dorośli i nikt z nich nie ma ochoty znienacka z niego spaść, ani się w nim zamknąć
  • uniwersalny design – który dostosuje się do wymogów nowoczesnych trendów wnętrzarskich
  • łatwość montażu – każdy chce być ojcem i matką sukcesu zamiast ślęczęć godzinami nad skomplikowaną instrukcją montażu

Mając na uwadze wszystkie te cechy dobrego łóżka w szafie, czy półkotapczanu, stworzyliśmy kolekcję łóżek do samodzielnego montażu w domu. Kolekcję Young. Dla młodych posiadaczy pierwszych kawalerek i apartamentów. Właścicieli mikro-apartamentów. Dzieci i młodzieży. I dla inwestorów-właścieli apartamentów bed&breakfast, hosteli i hoteli.  Poznajcie ją bliżej!

Kolekcja łóżek w szafie do samodzielnego montażu inna niż wszystkie!

łóżko w szafie dla dzieckaBiorąc pod uwagę różne potrzeby, oczekiwania oraz możliwości, postanowiliśmy nie poprzestawać na 1 lub 2 modelach łóżek w szafie. A stworzyć ich aż 7. Proponując łatwe i jednocześnie jakościowe rozwiązania najpopularniejszych łóżek w szafie. Mamy więc w tej kolekcji łóżka rozkładane otwierane pionowo – oznaczone literką V. I tutaj, zależnie od tego w jakiej przestrzeni łóżko Young ma stanąć, mamy do wyboru: klasyczne łóżko pionowe, łóżko w szafie z rozkładanym stołem lub łóżko chowane z sofą. Lekka stabilna konstrukcja łóżka świetnie wpasuje się w niewielki metrażem salon lub  przestrzeń open-space kawalerki. Umożliwiając wygodne przechodzenie z funkcji dziennej do nocnej pokoju lub mieszkania. Bez konieczności przesuwania mebli lub kompromisu – rezygnacji z pełnowymiarowego łóżka, sofy, czy stołu.

półkotapczan dla dzieckaDrugim, pod względem popularności łóżek w szafie, jest półkotapczan. Niewielkie, a jednak pełnoprawne łóżko, które jest najchętniej wybierane do wąskich sypialni, pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Łatwe w użytkowaniu zarówno przez dorosłych i dzieci. Filigranowe więc wizualnie dodające przestrzeni nawet najmniejszemu pokojowi. W kolekcji Young mamy 3 modele półkotapczanów: łóżko jednoosobowe, małżeńskie i nasz przebój – łóżko piętrowe chowane w szafie, czyli Young Twin. Powiemy nieskromnie – rodzeństwa uwielbiają to rozwiązanie. Więc bez chwili wahania stworzyliśmy model, który zbuduje dla swoich milusiński każdy, nawet mało uzdolniony manualnie tata.

łóżko piętrowe dla dziecka

Last but not least – łóżko jednoosobowe chowane w… komodzie! NOWOŚĆ

łóżko rozkładane pojedynczeKoniec wieńczy dzieło. A w przypadku kolekcji Young – jedyne na rynku łóżko składane tego typu – Smartbed Boxbed 90! W wersji zamkniętej jest nie do odnalezienia w aranżacji pokoju. Za to do ustawienia w dowolnej przestrzeni – zamknięte nawet w przedpokoju będzie wyglądać świetnie. I skrywać swoją tajemnicę – pełnowymiarowe łóżko w środku. To nie tylko łóżko chowane, ale również łóżko mobilne! Dzięki kółkom możemy łatwo i bez wysiłku ustawiać je w dowolnym pomieszczeniu. Jest to również jedyne łóżko z kolekcji Young, które zamawiając, otrzymujesz w całości.

Jak samemu zrobić łóżko w szafie?

Dzięki kolekcji Young jest to naprawdę proste. Ty wybierasz model i rodzaj wykończeń. My budujemy dla Ciebie łóżko. Wysyłamy kurierem. Ty je składasz. I już jest! Twoje wymarzone łóżko w szafie.