Łóżko w szafie z kanapą w ofercie Transforms pojawia się w dwóch podstawowych wersjach: ClickBed V Sofa i ClickBed V Sofa Box. Obie są lubiane i równie często wybierane przez naszych klientów. Choć drugi model łóżka w szafie z sofą z krótkim dopiskiem „Box” kryje w sobie naprawdę wiele dodatkowych zalet. Warto je poznać, zanim zdecydujecie się na zakup tego typu łóżka.

łóżko w szafie z sofą

Łóżko w szafie z kanapą ClickBed V Sofa Box wyróżnia kanapa o dodatkowych funkcjach:

1.Pojemnik na pościel – umieszczony pod siedziskiem sofy. I choć nie jest on konieczny w łóżku w szafie (pościel swobodnie mieści się w nim złożonym do pozycji pionowej), to stanowi dodatkową przestrzeń do przechowywania niekoniecznie pościeli.

2.Poduszki – dwie lub więcej, niezależne od oparcia kanapy. Można je dowolnie układać na kanapie, dostosowując do swoich potrzeb. W aranżacji nocnej łóżka swobodnie zmieszczą się w pojemniku na pościel. Lub mogą służyć za oparcie-zagłówek osobie korzystającej z łóżka.

3.Długość kanapy – w wersji ClickBed V Sofa Box jest dowolna. Może mieć szerokość łóżka, może być dłuższa.

4.Umiejscowienie kanapy – sofa może być umiejscowiona symetrycznie lub asymetrycznie.

5.Dodatkowe łóżko – ponieważ kanapa w wersji ClickBed V Sofa Box nie musi być przytwierdzona do frontu łóżka, w sytuacjach awaryjnych, po zdjęciu poduch, może pełnić funkcję dodatkowego wygodnego jednoosobowego łóżka.

6.Wysokość łóżka – ze względu na specyfikę budowy, jest to łóżko o 15 cm wyższe od łóżka ClickBed V Sofa. Rama łóżka z materacem umieszczona jest na wysokości 40 centymetrów. To rozwiązanie może spodobać się osobom wyższego wzrostu lub ludziom starszym, z ograniczoną motoryką.

7.Otwieranie i zamykanie – łóżka w szafie z kanapą – jest bardzo proste i zajmuje zaledwie kilkanaście sekund. Ułatwieniem podczas otwierania są dwa mało widoczne uchwyty, które skrywają dodatkowe zabezpieczenia przed niespodziewanym otwarciem łóżka podczas korzystania z kanapy.

łóżko w szafie z kanapą gdzie kupić

Dobrym przykładem funkcjonalności ClickBed V Sofa Box jest nasza najnowsza realizacja prezentowana na zdjęciach.

 

Do materaca Sembella Amber Dream o szerokości 160×200 dobraliśmy dłuższą o 50 cm kanapę. Wraz z podłokietnikiem sofa ma 225cm dłogości, co z pewnością docenią jej użytkownicy. Trzy poduchy łatwo zmieszczą się w pojemniku na pościel lub (jak na zdjęciu) będą dodatkowym oparciem na łóżku. Stonowana, nowoczesna kolorystyka stworzyła elegancką całość zarówno w wersji dziennej, jak i nocnej.

Szczegóły realizacji:

Kolorystyka obudowy: NAGANO OAK 8431 SN

Kolorystyka tkanin: DAZZA 08 i DAZZA 04

Zagłówek: Wall o szerokości 169×170

Dodatki: oświetlenie LED w bokach łóżka + gniazdo USB