Łóżko w szafie z biblioteką – w pierwszej chwili słysząc te słowa można pomyśleć: „A co w tym oryginalnego? Łóżko w szafie można przecież obudować dowolnym rodzajem zabudowy.”  Tak to prawda, ale nasze łóżko w szafie ma tę bibliotekę „na sobie”, a nie w zabudowie. A mechanizm zastosowany do otwierania i składania półek sprawia, że wszystko co na nich stoi, pozostaje na swoim miejscu. Takie jest właśnie ClickBed Book.

łóżko w szafie z biblioteką Clickbed

Łóżko z biblioteką – szczegóły koncepcji

ClickBed Book to połączenie dwóch mechanizmów: łóżka w szafie ClickBed V otwieranego pionowo i opatentowanej koncepcji mechanizmu rozkładającego i zamykającego półki w trakcie podnoszenia lub otwierania łóżka. Dzięki uniwersalności tego rozwiązania mamy do wyboru różne warianty. Możemy zdecydować się na klasyczną wersję ClickBed Book z trzema półkami. Możemy dowolnie zmniejszyć liczbę półek lub… połączyć model łóżka w szafie ClickBed z modelem ClickBed V Sofa. Wówczas na froncie łóżka zostanie zamontowana kanapa, a powyżej niej jedna półka, składająca się równocześnie z kanapą.

łóżko w szafie z biblioteką

Łóżko w szafie z biblioteką – gdzie sprawdzi się najlepiej

Hmm, oglądając na co dzień najmodniejsze aranżacje wnętrz próżno w nich szukać miejsca na książki. Czy to w formie klasycznej biblioteki, która jest prawdziwą rzadkością, czy w formie pojedynczych półek na książki. Niemniej nasze doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów dowodzi, że książki wciąż istnieją w prawdziwej codzienności polskich mieszkań. I mogą stanowić, poza wartością intelektualną, ciekawy element dekoracyjny nowoczesnego wnętrza. Ale to nie jedyne rozwiązanie dla ClickBed Book. Nasze łóżko w szafie z biblioteką sprawdzi się również w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym. Półki można wykorzystać do ustawienia zabawek, gier, książek. A w salonach osób, które na stałe przeniosły się w świat czytników i ekranów, półki mogą  eksponować dekoracyjne bibeloty: wazony, fotografie, rzeźby, pamiątki z wakacji. I to bez obawy, że podczas korzystania z łóżka ulegną uszkodzeniu lub zniszczeniu.

łóżko w szafie z biblioteką

ClickBed Book łóżko w szafie 140×200 – szczegóły realizacji

Dzięki uniwersalnym i różnorodnym rozwiązaniom wykończeń łóżek w szafie Smartbed, nasze łóżka w szafie „dostosowują się” do każdego wnętrza. Tym razem nasze ClickBed Book stanęło w eklektycznym wnętrzu łączącym elementy nowoczesne z tradycyjnymi meblami.

ClickBed Book – obudowa Ferrara Oak 8921, front i półki Snow White 8685

Zagłówek Wall 149×102