Łóżko w szafie jakość, jakość i jeszcze raz jakość….

Zwykło się mówić „diabeł tkwi w szczegółach”. To powiedzenie sprawdza się również w przypadku projektowania i budowania łóżek chowanych w szafie. Żeby korzystanie z nich było prawdziwą przyjemnością, naszym zdaniem powinny spełniać pewne warunki. Jakie? Zapraszamy do lektury:

Łóżko w szafie jakość ma znaczenie

łóżko w szafie jakośćZanim zdecydujesz się na kupienie łóżka w szafie, odpowiedz sobie czy spełnia te warunki:

  • możliwość dopasowania łóżka do istniejącej już aranżacji – szeroka gama kolorystyczna obudów oraz tkanin obiciowych jest oczywistym „must have”.
  • wielowariantowość – w ofercie Transforms proponujemy różnorodne rozwiązania: od prostego łóżka bez dodatkowej zabudowy, po pełną zabudowę z funkcją garderoby, biblioteki, regału.
  • wielofunkcyjność – łóżko schowane w szafie, w razie potrzeby, w ciągu dnia powinno uzupełniać aranżację dzienną pomieszczenia. Dlatego proponujemy łóżka z funkcją stołu, biurka, kanapy.
  • bezpieczeństwo i łatwość użytkowania – łóżka Transforms wyposażone są w siłowniki gazowe, które dają gwarancję (10 letnią) na łatwe i bezpieczne otwieranie i zamykanie łóżka. Dodatkowo, nóżki podpierające konstrukcję otwierają się i poziomują automatycznie – co zabezpiecza mechanizm przed wyłamaniem.
  • dodatkowe ułatwienia – możliwość wprowadzenia funkcji podnoszących komfort codziennego użytkowania: dodatkowego oświetlenia, nowoczesnych rozwiązań w szafkach i szufladach, włączników światła, portów USB, czy gniazdek elektrycznych.
  • nowoczesny design – nie wymaga tłumaczenia.

Łóżko w szafie powinno odpowiadać na wszystkie potrzeby i oczekiwania przyszłego użytkownika, a naszego Klienta

łóżko w szafie jakość

Do zilustrowania tych funkcji wybraliśmy jedną z naszych ostatnich realizacji. Łóżko chowane w szafie Clickbed V z zabudową przestrzennej garderoby. Jest w niej miejsce na wieszaki. Jest miejsce na ubrania przechowywane poziomo. Kilka szuflad różnej wielkości pomieści bieliznę lub inne niewielkie elementy garderoby. Są półki przygotowane na postawienie dodatkowego oświetlenia, sprzętu audio, z wbudowanymi gniazdkami elektrycznymi.

Niewielki port USB zamontowany w ścianie łóżka pozwala na ładownie sprzętów elektronicznych i jednoczesne używanie ich podczas wypoczynku.

Niby to wszystko jest oczywiste. Ale czy Twoje łóżko chowane w szafie to potrafi?

 

łóżko w szafie jakośćSzczegóły realizacji przedstawionej na zdjęciach:

Łóżko Clickbed V 180 z dzielonym frontem imitującym drzwi szafy.

Kolorystyka: obudowa K003 Gold Craft Oak, front 0190 AM Black Acrilic Matt.

Zagłówek Honey 189×164 kolor Piano 14.

Oświetlenie LED (2 szt.) + gniazdo USB + gniazdo MacLean (2 szt.)