Nowoczesne rozwiązania technologiczne są znakiem naszych czasów. Ich celem jest ułatwienie codziennego życia ludzi i polepszenie ich komfortu i wygody. Dotyczą one praktycznie wszystkich dziedzin życia – nie ominęły również wyposażenia sypialni. Obecnie dużą popularnością cieszą się łóżka sterowane pilotem. Dowiedz się, dla kogo są szczególnie dedykowane i jak działają.

łóżko sterowane pilotem

Łóżko otwierane zdalnie – dla kogo?

Łóżko na pilota to nowoczesne i uniwersalne rozwiązanie. Dedykowane jest przede wszystkim dla każdego, kto lubi nowoczesny, designerski styl, a także ceni sobie komfort, wygodę i nowoczesne rozwiązania na co dzień. Łóżka na pilota są objawem zupełnie nowej ery wypoczynku. Za pomocą niewielkiego pilota można dostosować łóżko do pożądanej pozycji bez konieczności wstawania.

Dodatkowo, łóżka wykonywane przez firmę Transforms cechują się uniwersalnością. Pozwalają na znaczną oszczędność miejsca dzięki projektom ,takim jak: łóżko w szafie, łóżko ze stołem do salonu, łóżko z biurkiem do pokoju dziecięcego oraz wiele innych. Są funkcjonalne, a zarazem wykonane w najlepszych materiałów i w nowoczesnym stylu, dzięki czemu idealnie komponują się w każde pomieszczenie – nawet to o niewielkim metrażu.

Łóżka na pilota to także wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla osób chorych. Łóżka sterowane pilotem znacznie usprawnią i ułatwią opiekę nad chorym. Pozwalają na zachowanie odpowiedniej pozycji ciała i kręgosłupa bez konieczności fizycznego dźwigania chorego. Dzięki nim, bez problemu można przygotować chorego do podania leków, spożycia posiłku, czytania czy oglądania telewizji. Są przy tym bezpieczne, wygodne, a swoim uniwersalnym wyglądem wpasują się w każde pomieszczenie.

łóżko sterowane pilotem

Łóżko na pilota – zasady działania

Sterowanie łóżkiem na pilota jest niezwykle prostą czynnością. Wszystko opiera się na działaniu silnika, który schowany jest w obudowie łóżka. Steruje się go za pomocą niewielkiego pilota, dzięki któremu poruszane są metalowe podstawy. Pozwala to na błyskawiczne składanie i rozkładanie łóżka bez potrzeby użycia jakiejkolwiek siły fizycznej. Dodatkowo łóżko wyposażone jest w zabezpieczenia, które całkowicie uniemożliwiają jego niekontrolowane złożenie się – są więc całkowicie bezpieczne. Mechanizm, który umożliwia składanie i rozkładanie łóżka zasilany jest elektrycznie. W przypadku, gdy zabraknie prądu, nie trzeba jednak się martwić. Łóżka posiadają dodatkowe awaryjne akumulatory, które umożliwiają bezpieczne złożenie i rozłożenie.

Dowiedz się więcej na temat łóżek sterowanych na pilota zaglądając TUTAJ.