Łóżko chowane w szafie z garderobą, czy to praktyczne rozwiązanie?

łóżko chowane w szafie z garderobą

półkotapczan pionowy Warszawa

łóżko składane na ścianę z garderobą Clickbed

łóżko w szafie chowane na ścianie pionowo

Nasze najnowsze łóżko chowane w szafie z garderobą jest dowodem na to, że nie ma dwóch takich samych sypialni ClickBed. Każdy nasz Klient ma inne potrzeby, oczekiwania, swój niepowtarzalny pomysł na aranżację przestrzeni. Więc i każda sypialnia przez nas tworzona jest kompletnie różna od reszty.

Dzięki dużej różnorodności wariantów łóżek ClickBed, możemy spełnić marzenie o sypialni idealnej. Czasem wkomponowanej w przestrzeń dzienną – ze stołem lub sofą, innym razem sypialni na niewielkiej powierzchni, gdzie każdy centymetr przestrzeni się liczy. I choć każda realizacja niepowtarzalna, niezmiennie i powtarzalnie gwarantujemy jakość, funkcjonalność i nowoczesność rozwiązań Transforms.

Jedną z możliwości aranżacji  jest łóżko chowane w szafie z garderobą.

Tak jak to miało miejsce w naszej najnowszej warszawskiej realizacji. Łóżko ClickBed V do materaca 140×200 to łóżko chowane w szafie, które ma oprócz oczywistej sypialnianej funkcji, pełnić jeszcze rolę komfortowej garderoby. I  jest częścią funkcjonalnej, rozbudowanej zabudowy z półkami, szufladami i szafą z wysuwanymi wieszakami. W projekcie użyte zostały materiały w kolorystyce Oxide Vintage Oak i Alpejskiej Bieli, które tworzą stonowaną, harmonijną całość. Dbając o detale wykończeniowe element bieli wprowadzony został również we wnętrzu garderoby, w szufladach. Elegancję mebla podkreśla duży zagłówek typu Wall, podświetlany listwą LED. Dla wygody i na życzenie Klienta w zabudowie zamontowaliśmy gniazdo USB do ładowania dowolnych urządzeń mobilnych (niestety, niewidoczne na zdjęciu).

Dzięki zastosowaniu wielości funkcjonalnych rozwiązań powstał mebel, który:

  • nie tylko daje oszczędność przestrzeni dziennej,
  • ale również gwarantuje “conocny” komfort wypoczynku i snu.

Proszę spojrzeć, jak niewiele miejsca zajmuje nasze łóżko po zamknięciu. Zaledwie 40 cm grubości jest standardem naszych łóżek i zabudów.