Łóżko chowane poziomo to doskonała alternatywa dla klasycznej wersji łóżek chowanych w szafie o pionowym zamknięciu. Polecane dla osób o niższym wzroście oraz do przestrzeni z niewysokimi meblami. Zarówno w sypialni, jak i w salonie. Takie jest właśnie łóżko Clickbed O Sofa. W nocy zapewnia komfortowy sen i wygodę. W ciągu dnia oszczędza przestrzeń pokoju. A wygodna sofa – miękka, przestronna, o nowoczesnym designie – daje możliwość spędzenia czasu relaksu w nieprzeładowanym meblami wnętrzu.

łóżko chowane poziomo półkotapczan

Zmiana aranżacji przestrzeni z dziennej na nocą jest szybka i łatwa – dzięki zastosowaniu systemu gazowych siłowników i spowalniaczy. Łóżko posiada również samopoziomujące nóżki, które zapewniają stabilność mebla i spokojny odpoczynek.

Dzięki bokom kanapy, które pozostają na miejscu i tworzą boki łóżka oraz miękkiemu materiałowemu wezgłowiu, powstaje intymne i przytulne miejsce przeznaczona dla komfortowego relaksu i spokojnego snu.

Dostępna bogata paleta kolorystyczna zapewnia dowolną stylizację mebla, zależnie od potrzeb i oczekiwań Klienta.

Łóżko chowane poziomo Clickbed O Sofa może stanowić odrębny mebel lub być elementem większej zabudowy: garderobianej, regału na książki, pojemnych szafek na przedmioty codziennego użytku. Dowolność aranżacji łóżka daje możliwość wielorakich i różnorodnych funkcjonalności i stylów.

Na załączonych zdjęciach najnowszy ekspozycyjny model Clickbed O Sofa, możliwy do obejrzenia, wypróbowania i bliższego poznania w naszym salonie Transforms w Warszawie. Zapraszamy.

Opis realizacji widocznej na zdjęciach:

łóżko chowane poziomo półkotapczan

 

Clickbed O Sofa do materaca 140×200

Kolorystyka: zabudowa i łóżko – K014 Truffle Artisan Beach + Acrilic Mat 0190 AM BLACK

Kanapa i zagłówek: tkanina Mustang 15

Zagłówek typu Wall

Materac: Sembella Amber Dream

Wyposażenie dodatkowe: oświetlenie LED