Wybierając meble do kawalerki, warto zdecydować się na te o prostych formach, które nie przytłoczą naszego wnętrza. Urządzenie stosunkowo małej powierzchni bywa wbrew pozorom wyjątkowo trudnym wyzwaniem. Często tylko jeden pokój w całym mieszkaniu musi spełniać wiele różnych funkcji. Podczas aranżowania kawalerki należy wybrać meble, które będą wyróżniać się przede wszystkim wysoką funkcjonalnością. W znacznym stopniu ułatwi to zagospodarowanie dostępnego miejsca.

Wielofunkcyjność na małym metrażu

Odpowiednie zagospodarowanie ograniczonej przestrzeni w kawalerce to duże wyzwanie. Przy małym metrażu należy zrezygnować z dużych, zajmujących miejsce mebli. A warto postawić na te kompaktowe oraz wielofunkcyjne. Najlepiej zdecydować się na takie, które będą spełniać kilka funkcji jednocześnie, np. stół składany w półkę; który w zależności od potrzeby może posłużyć nam zarówno jako podstawa pod książki, jak i miejsce do pracy.

Zamiast zwyczajnej rozkładanej sofy, warto przyjrzeć się rozwiązaniu, jakim jest dwuosobowe łóżko otwierane (poziomo lub pionowo). W ciągu dnia złożony mebel nie zabiera dodatkowego miejsca, a po rozłożeniu zapewnia komfortowy wypoczynek. Łóżko wyposażone jest w gazowe siłowniki, co umożliwia ich łatwe sterowanie.

Komfortowe rozwiązania na wyciągnięcie ręki

Do mieszkań o małym metrażu polecamy również jedno z rozwiązań dostępnych w naszej ofercie – Biurko Rozkładane Clickbed Voila. To nowoczesny półkotapczan, który za dnia może służyć jako przestronny blat do pracy bądź nauki. Wieczorem natomiast spełniać funkcję wygodnego łóżka. Jest on doskonałym wyborem do pokoju zarówno dziecka czy nastolatka, jak i osoby dorosłej.

meble do kawalerki

W kawalerce doskonale sprawdzi się także ława podnoszona Up&Down, która będzie służyć Państwu jako stół do jadalni dla całej rodziny, a w razie potrzeby zamieni się w stoliczek kawowy podczas towarzyskich spotkań ze znajomymi. Przy wyposażeniu salonu czy jadalni polecamy również komodę–stół Party. Z jednej strony pełni rolę małej komody z kilkoma szufladami, z drugiej natomiast jest wysuwanym stolikiem, który sprawdzi się doskonale zarówno przy wizycie gości, jak i pracy zdalnej przy komputerze.

Meble do kawalerki od Transforms

Rosnące zapotrzebowanie na funkcjonalne meble do kawalerki zmotywowało naszą firmę do podjęcia działań i sprostaniu wszelkiego rodzaju oczekiwaniom Klientów. Dla osób ceniących sobie wygodę, nowoczesne rozwiązania oraz kreatywny design, polecamy wyżej wspomniane propozycje, które będą służyć przez długie lata.

Funkcjonalność i fenomenalny efekt wizualny to nieodłączne cechy przypisane każdemu z mebli naszej produkcji. Jeśli podobnie jak my zależy Państwu na oryginalnych i przemyślanych rozwiązaniach w kwestii aranżacji wnętrz, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z propozycjami naszej firmy!