Polskie mieszkania, niezależnie od typu budownictwa, często charakteryzują się ograniczoną przestrzenią. A ich właściciele muszą wydzielić w nich strefy niezbędne do codziennego funkcjonowania; takie jak: kuchnię, jadalnię, salon, sypialnię, gabinet i łazienkę. Dlatego Polacy niezależnie od wystroju i dodatków zazwyczaj decydują się na praktyczność i nieoczywiste, lecz ułatwiające życie rozwiązania. Które nawet w najmniejszych przestrzeniach są w stanie zapewnić komfort, wygodę i estetyczny wygląd.

Nie tylko salon…

Salon, czyli miejsce służące do wspólnego spędzania czasu z rodziną lub przyjaciółmi, w polskich mieszkaniach często pełni jeszcze dodatkowe funkcje. Obecnie w modzie jest łączenie go z kuchnią. W takim wypadku doskonale sprawdzają się meble wielofunkcyjne, takie jak nasza ława – stół LIFT.  Która łącząc nowoczesny wygląd z funkcjonalnymi rozwiązaniami, umożliwia posiadanie dwóch mebli w jednym. Do codziennego picia kawy na kanapie służy nam jako niski stolik o wymiarach 120 × 80 cm. Natomiast w sytuacji gdy potrzebne jest więcej powierzchni, ten niewielki mebel zmienia się w komfortowy stół, który może osiągnąć długość nawet 220 cm. Dodatkowo, dzięki podnośnikowi z tłokiem gazowym, jego rozkładanie i składanie nie stwarza najmniejszych problemów!

W salonie czy jadalni doskonale sprawdzi się również niewielkich rozmiarów komoda, która posiada niesamowite wnętrze, bowiem z górnej szuflady wysunąć można czteroosobowy stół, który z jednej strony opiera się na konstrukcji szafki, z drugiej zaś filarami stają się stabilne nogi. Dodatkowym atutem komody – stołu PARTY są pozostałe trzy szuflady, które stanowią doskonałe miejsce do przechowywania elementów wyposażenia, a zainstalowany w nich system cichego domyku pozwala na komfortowe użytkowanie.

meble wybierane przez polaków

Meble idealne do salonu ale i do kawalerki

W niewielkich mieszkaniach ciężko jest wygospodarować osobną przestrzeń na dzień i noc. Jednak nowoczesne rozwiązania firmy TRANSFORMS sprawiają, że w kawalerce zmieści się nie tylko sofa, ale i komfortowe, dwuosobowe łóżko! Tym samym pokój może pełnić jednocześnie funkcję salonu i sypialni, nie posiadających wcale oddzielnych mebli. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu łóżek z serii CLICKBED np. V SOFA BOX. To rozwiązanie jest połączeniem sofy, której wymiary możemy indywidualnie dopasować do naszych potrzeb. I łóżka o wymiarach 140 × 200, które chowa się w obudowie-szafie umieszczonej za kanapą.

Dodatkowo mebel ten posiada pojemnik na pościel, który ułatwia przechowywanie. Producent zadbał również o komfort użytkowania, gwarantując lekkie i bezproblemowe otwieranie łóżka. A także możliwość odłączenia sofy w przypadku gdyby potrzebne było dodatkowe miejsce do spania.

Niezależnie od posiadanej przestrzeni mieszkalnej, Polacy decydują się na komfortowe i funkcjonalne meble, które użytkowane mogą być w różnorodny sposób spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych mebli!