łóżko w szafie zrób to sam

 

Jak samemu złożyć łóżko w szafie? To pytanie często pojawia się w trakcie naszych rozmów z klientami, którzy nie dowierzają, że jest to w ogóle możliwe. Jest to przecież mebel, który posiada wiele elementów, od których poprawnego złożenia zależy poprawne jego funkcjonowanie.

Składając tradycyjne meble możemy pozwolić sobie na małe, zwłaszcza niewidoczne, niedociągnięcia. Ale w przypadku mebla, który jest w ciągłym ruchu – bo przecież jest codziennie składany i rozkładany ponownie, o niedociągnięcia nie trudno. A te mogą mieć fatalne skutki podczas użytkowania łóżka.

Dla wszystkich:

  • którym marzy się samodzielne złożenia łóżka.
  • którzy cenią wygodę i komfort, a przyszło im mieszkać w bardzo małych mieszkaniach (co dotyczy większości z nas), 
  • którzy chcą oszczędzić przestrzeń na tym niewielkim metrażu
  • i cieszyć się tak uzyskaną przestrzenią

stworzyliśmy kolekcję Young – łóżek w szafie w stylu „zrób to sam” 🙂

Jak samemu złożyć łóżko w szafie Young?

jak zrobić łóżko w szafie

Zanim dojdziesz do momentu składania łóżka, warto abyś najpierw wybrał to swoje wymarzone. Nasza nowa kolekcja łóżek w szafie do samodzielnego złożenia w domu jest zainspirowana wyborami naszych klientów. Wybraliśmy najpopularniejsze modele łóżek Clickbed, dodaliśmy do nich jedną niespodzianką i tak powstały łóżka Young.

Mamy więc do wyboru łóżka składane na ścianę otwierane pionowo – są to łóżka pojedyncze (model Single) i podwójne (model Double) klasyczne. Polecamy je do niewielkich sypialni i pokojów, które pełnią funkcję gościnnych. Nasi klienci lubią je zwłaszcza za to, że można wkomponować je „niewidzialnie” w zastaną już aranżację. A ich gładki front nie przykuwa niczyjej uwagi.

Do małych salonów polecają się modele z sofą oraz stołem.

łóżko rozkładane pojedyncze

Połączenie tych dwóch skrajnie różnych funkcjonalności docenią zwłaszcza właściciele kawalerek i mikro apartamentów, w których jedno pomieszczenie spełnia funkcje dzienne i nocne. Z myślą o mikro-kawalerkach powstało również nasze łóżko-niespodzianka. Którego obecności naprawdę trudno się domyślić, a jednak jest. I jest wygodną alternatywą tradycyjnego łóżka tam, gdzie mamy mało miejsca, albo zwykle nie kojarzymy go z sypialnią. Jest to łóżko Smartbed Boxbed – łóżko schowane w komodzie. Jest nie tylko łóżkiem chowany, ale również w pełni mobilnym. Dzięki wygodnym kółkom możesz je wprowadzić do dowolnego pomieszczenia. A na co dzień skryje się sprytnie nawet w przedpokoju lub garderobie. Popatrz jak niepozornie wygląda to łóżko!Aby ułatwić montaż łóżek w szafie wymyśliliśmy ich jak najprostszą konstrukcję.

 

 

Półkotapczany do pokojów dziecięcych i wąskich sypialni

łóżko w szafie do samodzielnego złożenia w domuSamodzielnie w domu możesz złożyć również półkotapczan. I tu dajemy Ci również wybór – możesz zdecydować się na półkotapczan pojedynczy – idealne rozwiązanie do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Możesz wybrać podwójny – do wąskiej, np. małżeńskiej sypialnia. Ale prawdziwym przebojem zarezerwowanym dla rodzin wielodzietnych jest Smartbed Twin – łóżko piętrowe chowane w szafie.

Aby ułatwić montaż łóżek w szafie wymyśliliśmy ich jak najprostszą konstrukcję. Każde z tych łóżek ma stalowe ramy, w które po przymocowaniu bazy do ściany będziesz wsuwać kolejne elementy łóżka. Czy wybierzesz łóżko otwierane pionowo, czy poziomo, zasada składania łóżek jest zawsze taka sama. Nie musisz się obawiać, że coś pomylisz – opisaliśmy każdy element łóżka szczegółowo. I co z nim zrobić, jak umieścić i przymocować dowiesz się z przystępnej ilustrowanej instrukcji montażu.

Jak samemu złożyć łóżko w szafie, gdy nie ma się o tym naprawdę żadnego pojęcia?

Jeśli nigdy nie miałaś albo nie miałeś w dłoni śrubokręta, to również nie problem. Przewidzieliśmy również i to, że nie każdy z naszych klientów jest zapalonym majsterkowiczem. Na życzenie oferujemy montaż łóżka przez naszą ekipę specjalistów. Robią to bardzo szybko i sprawnie. Nawet się nie spostrzeżesz, a Twoje łóżko w szafie będzie już gotowe!