Wyprzedaż – najpopularniejsze łóżko w szafie – tylko teraz w salonie Transforms

Łóżko w szafie Transforms – tylko teraz trwa wyprzedaż w atrakcyjnych cenach wybranych modeli łóżek prezentowanych na zdjęciach poniżej.

Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie, ul. Trakt Brzeski 72 na wyprzedaż zestawów ekspozycyjnych mebli wielofunkcyjnych i łóżek chowanych w szafie Smartbed firmy Transforms. W atrakcyjnej cenie oferujemy łóżka dwuosobowe chowane pionowo, w oryginalnej zabudowie i z 10 letnią gwarancją na działanie mechanizmów otwierających i zamykających łóżko. Wśród proponowanych modeli znajdą Państwo m.in. łóżko chowane w szafie z funkcją biurka, łóżko chowane pionowo z kanapą, łóżko chowane z tradycyjnym frontem imitującym drzwi szafy.

W naszym salonie wszystkie prezentowane modele ekspozycyjne są na sprzedaż. Można je kupić lub na ich podstawie wybrać i zaprojektować swoje własne wymarzone łóżko w szafie. Na stronie prezentujemy wybrane modele. W salonie Transforms można równie zobaczyć i zamówić m.in. łóżko chowane w szafie obrotowe – Smartbed Twist, łóżko dwuosobowe rozkładane poziomo – półkotapczan Smartbed O, łóżko chowane z funkcją rozkładanego stołu – Smartbed Sprint, oraz nasze najnowsze rozwiązanie – Smartbed Coupe, kanapę rozkładaną w łóżko piętrowe.

Nasz salon otwarty jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00.-18.00. oraz w każdą sobotę w godzinach 10.00.-15.00.

Jesteśmy również dostępni w czasie działania salonu pod telefonami: +22 773 19 95 lub +48 600 408 508. Jeżeli nie mogą nas Państwo odwiedzić osobiście, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub elektronicznego. Swoje pytania prosimy kierować pod adres: info@transforms.pl.

Zapraszamy

Zespół Transforms