łóżko w szafie

Łóżko składane Smartbed V Sofa to łóżko najchętniej kupowane spośród całej oferty firmy Transforms. Konkurs “Zaprojektowane po ludzku” jest inicjatywą wydawnictwa AGORA i firmy AMICA. “Ma on zwrócić uwagę na tych, którzy projektują tak, żeby w myśleniu o designie nie zgubić człowieka. Chodzi o upowszechnianie wiedzy o tym, że tak projektować można i wartom oraz jak to robić. Konkurs skupia się na tych, którzy projektują dla DOMU funkcjonalnie, użytecznie, trwale i dobrze.” – piszą w informacji o konkursie jego organizatorzy.
Produkty będzie oceniać powołana do tego celu kapituła. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w marcu, a nagrody zostaną rozdane podczas uroczystej gali w kwietniu zorganizowanej w wydawnictwie AGORA.
Postanowiliśmy zgłosić nasze łóżko składane w szafie Smartbed V Sofa do konkursu, mając nadzieję, że jego walory zostaną docenione przez jury. Zgłoszony do konkursu zestaw Smartbed V Sofa jest dodatkowo wyposażony w półkę, która podczas rozkładania łóżka zachowuje pozycję poziomą, dzięki czemu nie trzeba zdejmować pozostawionych na niej przedmiotów. Po rozłożeniu półka jest zintegrowaną nogą, na której opiera się stelaż łóżka.

łóżko składane