smartbed O łóżko chowane w meblach

smartbed O łóżko chowane w meblach z nadstawką

Półkotapczan Smartbed O Sofa w zabudowie

Jak każde łóżko chowane w szafie pochodzące z naszej fabryki, półkotapczan Smartbed O Sofa został wykonany z wielką dbałością o detale. Prezentowany egzemplarz Smartbed O Sofa można oglądać na ekspozycji naszego nowego sklepu w warszawskiej DOMOTECE.

Jest to mebel wykonany w konwencji półkotapczanu otwieranego poziomo z automatycznie rozkładaną sofą do materaca o szerokości 140cm. Powyżej łóżka znajduje się szafka nadstawkowa z trzema szafkami i trzema otwartymi półkami o łącznej wysokości 638mm. Nadstawka została zintegrowana z obudową łóżka poprzez wspólne ściany boczne i górną podstawę obudowy łóżka pełniącą jednocześnie funkcję dolnej podstawy szafki. Po raz piewszy zastosowaliśmy to wspólnokrawędziowe rozwiązanie, które poprawia estetykę i oszczędza prawie 4 cm przestrzeni.

Ściany boczne i pionowe wykonano z płyty laminowanej Kronospan w kolorze K082PW Bourbon Oak z palety Contempo. Krawędzie ścian i fronty wykończończono okleiną 7166MG Late z palety Avant-Garde. Dodatkowym wyposażeniem jest zagłówek Triangolo i pojedyncza listwa oświetleniowa LED umieszczona w górnej podstawie łóżka.

smartbed O łóżko chowane w meblach z nadstawką

smartbed O łóżko chowane w meblach z nadstawką