łóżko w szafie w zabudowie

Łóżko w zabudowie. Łóżko w szafie Smartbed od Transforms często jest elementem aranżacji zawierającej dodatkowe szafki i półki. Żeby zrealizować taki projekt masz trzy możliwości. Każda z nich gwarantuje sukces, ale w każdej musisz zwrócić uwagę na pewne szczegóły, żeby nie ponieść niepotrzebnych wydatków i cieszyć się rezultatem.

  1. Pierwszy i najbezpieczniejszy sposób to zamówienie całej zabudowy w Transforms. Zrobimy projekt Twojej aranżacji, doradzimy szczegóły funkcjonalności, pomożemy w wyborze kolorystyki obudowy i tapicerki. Dowieziemy i zmontujemy zamówione przez Ciebie meble. Cała odpowiedzialność za powodzenie projektu będzie po naszej stronie. Nie zaskoczą Cię żadne nieprzewidziane koszty. Dostaniesz jedną gwarancję na cały zestaw. Chcąc w przyszłości go rozbudować, będziesz mógł to zrobić w tej samej kolorystyce, gdyż dostaniesz od nas kod koloru producenta płyt meblowych lub kod koloru RAL,  którym będą polakierowane obudowy.
  2. Ponieważ obudowa łóżka wymaga dużej precyzji wykonania  i wykorzystuje zaawansowane technologie montażowe, możesz zamówić u nas samo łóżko chowane Transforms, a wykonanie dodatkowych szafek zlecić stolarzowi. Pamiętaj przy tym, żeby uzgodnić wszystkie szczegóły ze swoim podwykonawcą. Jeżeli obudowa Twojego łóżka w szafie jest wykonana z płyt laminowanych zadbaj, żeby kolorystyka dodatkowych szafek pochodziła z tej samej palety kolorystycznej. Możesz u nas zamówić zarówno obudowę łóżka jak i jego płytę frontową z płyt mdf, przygotowanych pod lakierowanie. Lakierowanie możesz zlecić nam. Pamiętaj jednak, żeby zadbać o wszystkie szczegół. Najlepiej skontaktuj swojego stolarza z naszymi pracownikami w celu omówienia wszystkich detali, aby niepotrzebnie nie zwiększać kosztów.
  3. Chcąc zminimalizować koszty projektu, możesz w Transforms zamówić sam mechanizm łóżka chowanego w szafie, a wykonanie jego obudowy i dodatkowych szafek powierzyć stolarzowi. Pamiętaj jednak, że wykonanie obudowy łóżka wymaga dużej precyzji. Mocowanie samego mechanizmu łóżka w ścianach bocznych ma 72 nawierty, które w naszych warunkach produkcyjnych są wykonywane przez precyzyjne obrabiarki CNC. Nierówne otworowanie może skutkować krzywym mocowaniem mechanizmu w obudowie i jego nieprawidłowym działaniem. Dlatego musisz mieć 100% pewność, że twój wykonawca poradzi sobie z tym wyzwaniem. Jeżeli nie masz co do tego pewności wybierz wariant nr 2.Albo 1.