Łóżko drewniane – idealne dla każdego wnętrza

Wybór odpowiedniego łóżka jest ważną decyzją przy aranżacji mieszkania. Człowiek spędza w nim około ⅓ dobry, czyli prawie trzy tysiące godzin rocznie! Oczywistym jest w takim razie, że musi ono być wygodne, funkcjonalne, a przede wszystkim – ładne. Co to znaczy? Przekonajmy się!

Zalety łóżka drewnianego

Na rynku można znaleźć bardzo wiele rodzajów łóżek, poprzez te najprostsze konstrukcje metalowe, po bardzo popularne ostatnimi czasami rozwiązania z palet. Za to niekwestionowaną klasyką od wieków są łóżka drewniane! Tradycyjne, solidnie wykonane, o niepodważalnej estetyce i służące na lata. Za każdym razem zachwycają tak, jak przy pierwszym spojrzeniu. Drewno może mieć wiele kolorów, więc tak naprawdę tylko wyobraźnia ogranicza podczas aranżacji sypialni.

 

Małe mieszkanie? To nie problem!

Jeśli martwią się Państwo, że Wasze mieszkanie jest zbyt małe, a w sypialni nie ma miejsca na tak mosiężny mebel, natomiast w salonie woleliby Państwo coś rozkładanego dla gości to mamy dla Państwa idealne rozwiązanie. Nasza firma słynie z tego, że wprowadzamy innowacyjne rozwiązania już od 1933 roku. Wiedzę czerpaliśmy od najlepszych włoskich projektantów, którzy słyną z perfekcyjnych projektów. Jak widać, mamy już wieloletnie solidne doświadczenie i stąd oferujemy Państwu prawdziwą rewolucję w temacie aranżacji łóżek drewnianych w pomieszczeniach. Nazywamy je meblami do zadań specjalnych! Dlaczego? Ponieważ nie dość, że łączą w sobie cechy, takie jak jakość i styl, to dodatkowo są składane, dzięki czemu zajmują naprawdę mało miejsca. Idealnie sprawdzają się do małych pomieszczeń, gdzie każdy metr kwadratowy jest ważny.

Idealne łóżka dla małej przestrzeni

Łóżka składane możemy podzielić na:

  • chowane pionowo
  • chowane poziomo

Z kolei, łóżka chowane poziomo przyjmują formę:

  • Nowoczesnego półkotapczanu, który jest łóżkiem wysuwanym z półki. Otwieranie i chowanie go jest niezwykle proste, a znajdą go Państwo w wersji pojedynczej lub dla dwojga.
  • Łóżka z biurkiem – to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują przestrzeni biurowej za dnia, a nie mają wystarczającej ilości miejsca do zagospodarowania.
  • Łóżka piętrowe, które idealnie sprawdzą się w małym pokoju dziecięcym. Dzięki takiej opcji, Państwa pociechy będą miały więcej przestrzeni do zabawy w ciągu dnia.

Z kolei te chowane pionowo to łóżka w szafie, które z zewnątrz wyglądają jak zwyczajna szafa, a w środku kryje się miejsce do spania. W naszej ofercie znajdą je Państwo w różnych wersjach kolorystycznych, a dodatkowo mogą występować z sofą, stolikiem czy też biurkiem. Idealne rozwiązanie dwa w jednym!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *